Prekių katalogas

Royal Canin Exigent

 • Royal Canin Exigent

  Svoris Kaina Pirkti
  400 g
  Kaina 568 
  598  Sutaupykite 030 
  Kodas: 0514974
  Į krepšelį  
  2 kg
  Kaina 2225 
  2618  Sutaupykite 393 
  Kodas: 0514978
  Į krepšelį  
  4 kg
  Kaina 3787 
  4455  Sutaupykite 668 
  Kodas: 0514996
  Į krepšelį  
  Prekės ženklas
  Royal Canin
  Gyvūnas
  Katės
  Paskirtis
  Suaugusiam gyvūnui
  Mėsos rūšis
  Paukštiena
 • Kai kurios katės gali atsisakyti valgyti jų duodamą maistą. Tačiau toks elgesys nėra būdingas kačių bruožas, todėl jį galima ištaisyti pasirinkus maistą, kuriame yra ne tik sveikų maistinių medžiagų, bet ir skatina katės apetitą.

  Kad sukeltų katės apetitą, „Savor Exigent“ granulės yra dviejų sluoksnių, kurių kiekvienas turi skirtingą formulę ir tekstūrą, kad sustiprintų dvigubo skonio pojūtį net ir pačioms išrankingiausioms katėms . Be to, optimaliai suteikiamas energijos kiekis ROYAL CANIN® Savor Exigent padeda išlaikyti idealų suaugusios katės kūno svorį.

  „ROYAL CANIN® Savor Exigent“, tinkantis tiek viduje, tiek lauke gyvenančioms katėms.

  Dvigubas skonis

  Kai kurios išrankios kates megsta edalo ivairove.Savour exigent sudarytas iš dvieju rušiu skirtingos sudeties ir teksturos granuliu, kad patenkintu naturalius šiu kaciu poreikius.

  Optimalus svoris

  Specialiai pritaikytas energijos kiekis padeda išrankioms katems palaikyti idealu svori.

  Individualus poreikiai

  Kiekviena kate renkasi jai patinkanti maista pagal savo skonio poreikius: kvapa, skoniu ivairove ar baltymu kieki. Royal Canin sukure 3 skirtingas formules, kad patenkintu net ir išrankiausias kates.

  Gera šlapimo sistemos veikla

  Edalo sudetis padeda palaikyti sveika suaugusios kates šlapimo sistema.

  SUDĖTIS: kukurūzai, dehidruoti paukštienos baltymai, ryžiai, augalinių baltymų izoliatas*, gyvuliniai riebalai, kukurūzų glitimas, hidrolizuoti gyvuliniai baltymai, daržovių skaidulos, mielės ir jų dalys, mineralai, cukrinių runkelių minkštimas, sojų aliejus, frukto-oligo-sacharidai, agurklės aliejus. PRIEDAI (kilograme ėdalo): Maistiniai priedai: vitaminas A - 14500TV, vitaminas D3 - 800TV, E1 (Geležis) - 37mg, E2 (Jodas) - 3,7mg, E4 (Varis) - 11mg, E5 (Manganas) - 48mg, E6 (Cinkas) - 143mg, E8 (Selenas) - 0,08mg. Technologiniai priedai: nuosėdinės kilmės klinoptilolitas - 5g. Zootechniniai priedai: amonio chloridas - 5g. Konser- vantai. Antioksidantai.

  ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS: žali baltymai - 33%, neapdoroti aliejai ir riebalai - 16%, žali pelenai - 7,2%, žalia ląstliena - 3,1%.

  *L.I.P.: itin gerai virškinami baltymai.