Prekių katalogas

DIAMANT CAT MICIO MIX

 • DIAMANT CAT MICIO MIX

  Svoris Kaina Pirkti
  2 kg
  Kaina 737
  Kodas: 271123
  Į krepšelį  
  18 kg
  Kaina 3896
  Kodas: 279958
  Į krepšelį  

  Sausas maistas suaugusioms katėms su jautiena, vištiena ir lašiša

  Prekės ženklas
  Diamant
  Gyvūnas
  Katės
  Paskirtis
  Suaugusiam gyvūnui
  Mėsos rūšis
  Įvairi mėsa
 • Cat Adult Micio Mix

  Pilnavertis suaugusių kačių maistas su vištiena, lašiša ir jautiena

  Diamant Complet Adult Micio Mix yra pilnavertis kačių maistas su inovatyvia ir nauja formule, kurioje gausu amino rūgščių, svarbiausių riebalų rūgščių ir antioksidantų, užtikrinančių tinkamą inkstų darbą. Dėl didelio baltymų kiekio garantuojama tinkama mityba, palaikomas kačių raumenų tvirtumas. Be to, dėka vitaminų ir mineralų integracijos, šis maistas suteikia kailiui daugiau spindesio ir švelnumo, taip pat puoselėja kačių imuninę sistemą  ir saugo nuo dantų ėduonies.

  Tai pilnavertis maistas suaugusioms katėms gyvenančioms tiek lauke, tiek namuose. Šis maistas mitybos ekspertų ištirtas ir sukurtas katėms, kad patenkintų mylimų kačių visus poreikius. Dėka technologijų ir formulių šio maisto granulėms suteiktas ypatingas skonis ir geras suvirškinamumas.

  Maitinimo instrukcija: Maistas gali būti duodamas sausas arba sudrėkintas vandeniu ar sultiniu. Visada palikite švaraus vandens dubenėlį. Rekomenduojamos normos: kai katės svoris 2,5 kg, duoti 75 gr; kai svoris 3 kg – 80 gr; kai svoris 3,5 kg – 105 gr;  kai svoris 4 kg – 120 gr; kai svoris 4,5 kg – 135 gr; kai svoris 5 kg – 150 gr.

  Sudėtis: mėsa ir jos subproduktai, grūdai, augalinės kilmės produktai, daržovių baltymų ekstraktas, aliejai ir riebalai, žuvis ir žuvies subproduktai, mineralinės substancijos, mielės, daržovės.