Prekių katalogas

Pristatymas

 • Gerbiami Pirkėjai,

  Ačiū Jums, kad užsukote į internetinę gyvūnų prekių parduotuvę www.nesefauna.lt

  Jūsų užsakymų pristatymą vykdome per Venipak siuntų tarnybą.

  Pristatymai įprastai vykdomi darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Valstybinių švenčių dienomis www.nesefauna.lt nedirba. Užsakymai šiomis dienomis nėra ruošiami ir pristatomi.

  Pristatymo terminas:

  Užsakymai išsiunčiami per artimiausias 1 - 3 darbo dienas. Įprastas pristatymo laikas- nuo 8 iki 17 val. Galimybė pasirinkti kitokį pristatymo laiką yra tik didmesčių adresatams. Jei pageidaujate gauti siuntą kitokiu laiku, prašome pažymėti tai komentaro laukelyje arba susisiekite su mumis tel. +370 612 15000, el.paštas info@nesefauna.lt

  ! Pasirinkus atsiskaitymo būdą banko pavedimu, užsakymas pradedamas ruošti tik gavus mokėjimą ir išsiunčiamas per 1 - 5 darbo dienas.

   

  Pristatymas į paštomatus:

  Nemokamai pristatome į Venipak / LP Express paštomatus nedidelius užsakymus, kurių vertė yra didesnė, nei 14 EUR

  Užsakymus, kurių vertė mažesnė, nei 14 EUR pristatome už papildomą 2.00 EUR mokestį

   

  Pristatymas kurjeriu pasirinktu adresu:

  Nemokamai pristatysime Jums prekes (išskyrus Kuršių Neriją), jei užsakymo suma viršija 19 EUR. Priešingu atveju, pristatymas Jums kainuos 3,50EUR.

  Pristatymas į Kuršių Neriją – 40.00 EUR.

   

  Atsiėmimas parduotuvėje:

  Galite NEMOKAMAI atsiimti užsakymą mūsų parduotuvėje. Užsakymai atsiėmimui ruošiami 1- 5 darbo dienas.

  ! Atsiimti prekes galite tik gavę pranešimą, kad užsakymas yra paruoštas atsiėmimui.

  Parduotuvės adresas:

  Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, Vilniaus r. (PC Link Molėtų, parduotuvė priešais parduotuvės IKI kasas). Tel.: +37064915000

  Darbo laikas:

  I - V 10:00 - 19:00

  VI 10:00 - 16:00

  VII uždaryta

  Svarbu!

  Prašome tiksliai užpildyti pristatymo informaciją. Labai svarbu tiksliai nurodyti pristatymo adreso pašto kodą ir kontaktinį telefono numerį. Užpildžius laukelius netiksliai, pristatymas gali vėluoti.

  Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

  PASTABA! Prekių likutis internetinės parduotuvės programoje ir realus likutis sandėlyje dėl išskirtinių situacijų gali nesutapti. Tokiais atvėjais užsakymo pristatymas, Jums sutikus, gali būti nukeltas į vėlesnį laiką. Taip pat yra tikimybė, kad tokiu atveju negalėsime vykdyti viso ar dalies užsakymo. Apie tokius nesklandumus pranešime Jums nurodytais kontaktais.