Prekių katalogas

RAFI Adult Rabbit (triušiena)

 • RAFI Adult Rabbit (triušiena)

  Svoris Kaina Pirkti
  3 kg
  Kaina 1375 
  Kodas: 231027
  Į krepšelį  
  10 kg
  Kaina 4753 
  Kodas: 251011060
  Į krepšelį  

  Visavertis sausas pašaras su triušiena suaugusiems šunims

  Prekės ženklas
  Rafi
  Gyvūnas
  Šunys
  Paskirtis
  Suaugusiam gyvūnui
  Mėsos rūšis
  Triušiena
 • Jei sausas maistas yra mėgstamiausias jūsų šuns skanėstas, duokite jam naują Rafi su triušių maistu. Jo recepte atsižvelgiama į visų maistinių medžiagų, reikalingų suaugusio šuns sveikatai ir būklei palaikyti, poreikį. Gamyboje naudojamos gyvūninės kilmės žaliavos yra kokybiškų, kokybiškų baltymų, riebalų ir visų būtinų mineralų bei vitaminų šaltinis. Triušis yra žaliava, ypač turtinga lengvai virškinamų baltymų, turinčių daug egzogeninių aminorūgščių. Lašišų aliejus ir sėmenys užtikrina teisingas n-3 ir n-6 riebalų rūgščių proporcijas. Savo ruožtu chondroprotezai – gliukozaminas ir chondroitino sulfatas – gerina sąnarių judrumą, saugo juos nuo sąnarių kremzlių pakitimų. Prebiotinių savybių turinčių ingredientų (fruktooligosacharidų, įskaitant inuliną ir mananoligosacharidus) suteikimas padeda išlaikyti virškinimo trakto pusiausvyrą, o tai savo ruožtu lemia daugybę suaugusio šuns gyvybinių funkcijų.

  Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai produktai 35% (įskaitant džiovintą triušį 4%), daržovės (saldžiosios bulvės, žirniai, džiovintos cikorijos 0,5%, kurių sudėtyje yra FOS - fruktooligosacharidų ir inulino), aliejai ir riebalai (įskaitant lašišų aliejų 0,5%), augalinės kilmės produktai (įskaitant Mojave yucca 0,03%), sėklos (linų sėmenys 3%), mineralai, mielės (įskaitant MOS - mananoligosacharidus), gliukozaminas 0,01%, chondroitino sulfatas 0,01%, rozmarinas 0,01%.

  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 26 %, žali riebalai – 16 %, žali pelenai – 8 %, žalia ląsteliena – 4 %, drėgmė – 9 %.