DIAMANT CAT SALMONE, 2 kg

 • DIAMANT CAT SALMONE, 2 kg

  Kodas: 271124

  Suasas ėdalas suaugusioms katėms su lašiša

  Prekės ženklas
  Diamant
  Gyvūnas
  Katės
  Paskirtis
  Suaugusiam gyvūnui
  Mėsos rūšis
  Lašiša
 • Pilnavertis suaugusių kačių maistas su lašiša

  Diamant Complet Adult Salmone yra pilnavertis kačių maistas su inovatyvia ir nauja formule, kurioje gausu amino rūgščių, svarbiausių riebalų rūgščių ir antioksidantų, užtikrinančių tinkamą inkstų darbą. Dėl didelio baltymų kiekio garantuojama tinkama mityba, palaikomas kačių raumenų tvirtumas. Be to, dėka vitaminų ir mineralų integracijos, šis maistas suteikia kailiui daugiau spindesio ir švelnumo, taip pat puoselėja kačių imuninę sistemą ir saugo nuo dantų ėduonies.

  Tai pilnavertis maistas suaugusioms katėms gyvenančioms tiek lauke, tiek namuose. Šis maistas mitybos ekspertų ištirtas ir sukurtas katėms, kad patenkintų mylimų kačių visus poreikius. Dėka technologijų ir formulių šio maisto granulėms suteiktas ypatingas skonis ir geras suvirškinamumas.

  Sudėtis: lašiša (30%) ir jos subproduktai, grūdai, augalinės kilmės produktai, daržovių baltymų ekstraktas, aliejai ir riebalai, mineralinės substancijos, mielės, daržovės.

   

  Analitinė sudėtis: Maistiniai priedai:

  Drėgmė: 7% Vitaminas A: 12000 UI/kg

  Baltymai: 30% Vitaminas D3 600 UI/kg

  Riebalai: 12% Vitaminas E 85 mg/kg (visų rac-alfa-tokoferolis)

  Ląsteliena: 2,5%

  Pelenai: 8,5%

  Techniniai priedai: antioksidantas EEC

  Maitinimo instrukcija: Maistas gali būti duodamas sausas arba sudrėkintas vandeniu ar sultiniu. Visada palikite švaraus vandens dubenėlį.
  Rekomenduojamos normos:
  kai katės svoris 2,5 kg, duoti 75 gr; kai svoris 3 kg – 80 gr; kai svoris 3,5 kg – 105 gr; kai svoris 4 kg – 120 gr; kai svoris 4,5 kg – 135 gr; kai svoris 5 kg – 150 gr.