Prekių katalogas

RAFI MINI Adult Beef (jautiena), 3 kg

 • RAFI MINI Adult Beef (jautiena), 3 kg

  Kodas: Rafi mini beef

  Visavertis sausas pašaras su jautiena mažų veislių suaugusiems šunims

  Prekės ženklas
  Rafi
  Gyvūnas
  Šunys
  Paskirtis
  Suaugusiam gyvūnui
  Mėsos rūšis
  Jautiena
 • Galvodami apie suaugusius mažų veislių šunis, sukūrėme Mini Rafi sausą maistą su jautiena, pasižymintį unikaliu skoniu, daugybe vertingų priedų, dideliu šuniui svarbių visaverčių baltymų ir riebalų rūgščių kiekiu. Jo receptas buvo sudarytas taip, kad patenkintų visų būtinų maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų poreikį. Dėl šios priežasties jis užtikrina tinkamą suaugusių mažų veislių šunų organizmo funkcionavimą, gerą būklę ir sveikatą. Mėsa ir iš jautienos gautos žaliavos yra vertingas visų aminorūgščių šaltinis, ypač lizinas ir histidinas, atsakingi už organizmo hormonų pusiausvyrą ir ląstelių atsinaujinimą. Lašišų aliejaus buvimas užtikrina teisingas n-3 ir n-6 riebalų rūgščių proporcijas, kurios sumažina uždegiminių procesų riziką. Gliukozaminas ir chondroitino sulfatas pagerina sąnarių amortizaciją, mažina skausmą sergant osteoartritu. Vaisių ir daržovių – obuolių, mėlynių ir žirnių – pridėjimas padidina maisto skonį ir jo juslinį patrauklumą. Laikydamiesi rekomendacijų dėl maisto dozavimo užtikrinsite, kad jūsų šuo išlaikys tinkamą kūno svorį.

  Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai produktai 36% (įskaitant džiovintą jautieną 4%), grūdai (ryžiai), aliejai ir riebalai (įskaitant lašišų aliejų 1%), daržovės (žirniai, džiovintos cikorijos 0,5%, kurių sudėtyje yra FOS - frukto-oligosacharidų ir inulino), vaisiai ( džiovinti obuoliai 4%, džiovintos mėlynės 0,05%, augalinės kilmės produktai (įskaitant Mojave yucca 0,03%), mineralai, mielės, rozmarinas 0,01%, gliukozaminas 0,002%, chondroitino sulfatas 0,001%.

  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 29 %, žali riebalai – 14 %, žali pelenai – 7 %, žalia ląsteliena – 3 %, drėgmė – 9 %.