Prekių katalogas

RAFI MINI adult LAMB (ėriena), 3 kg

 • RAFI MINI adult LAMB (ėriena), 3 kg

  Kodas: 240104

  Visavertis sausas pašaras mažų dydžių šunims su ėriena

  Prekės ženklas
  Rafi
  Gyvūnas
  Šunys
  Paskirtis
  Suaugusiam gyvūnui
  Mėsos rūšis
  Ėriena
 • Galvodami apie suaugusius mažų veislių šunis, sukūrėme Mini Rafi sausą ėdalą su ėriena, kuri pasižymi unikaliu skoniu, daugybe vertingų priedų, dideliu šuniui svarbių visaverčių baltymų ir riebalų rūgščių kiekiu.

  Jo receptas buvo sudarytas taip, kad patenkintų visų būtinų maistinių medžiagų, mineralų ir vitaminų poreikį. Dėl šios priežasties jis užtikrina tinkamą suaugusių mažų veislių šunų organizmo funkcionavimą, gerą būklę ir sveikatą. Avienos valgymas apsaugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų, taip pat teigiamai veikia nervų sistemą, gerina refleksus ir padidina šuns norą būti aktyviam. Lašišų aliejaus buvimas užtikrina teisingas n-3 ir n-6 riebalų rūgščių proporcijas, kurios sumažina uždegiminių procesų riziką. Gliukozaminas ir chondroitino sulfatas, t.y. chondroprotekcinės medžiagos, gerina sąnarių amortizaciją, mažina skausmą sergant osteoartritu. Vaisių ir daržovių – obuolių, mėlynių ir žirnių – pridėjimas padidina sauso maisto skonį ir jutiminį patrauklumą. Laikydamiesi rekomendacijų dėl maisto dozavimo užtikrinsite, kad jūsų šuo išlaikys tinkamą kūno svorį.

  Sudėtis: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 35% (w tym jagnięcina suszona 4%), zboża (ryż), oleje i tłuszcze (w tym olej z łososia 1%), warzywa (groszek, cykoria suszona 0,5% zawierająca FOS – fruktooligosacharydy i inulinę̨), owoce (jabłko suszone 4%, borówka suszona 0,05%), produkty pochodzenia roślinnego (w tym jukka Mojave 0,03%), substancje mineralne, drożdże, rozmaryn 0,01%, glukozamina 0,002%, siarczan chondroityny 0,001%.

  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai – 26 %, žali riebalai – 16 %, žali pelenai – 7 %, žalia ląsteliena – 3 %, drėgmė – 9 %.